Jak s přírodou proti podzimním depresím, zažívacím problémům a nemocem dýchacích cest?

19.10.2016

Můžeme bojovat přírodou proti přírodě? Existují přírodní produkty, které nám pomůžou s podzimními neduhy spojenými s přechodem na těžší stravu, krátkými a méně slunnými dny způsobujícími podzimní deprese či s nemocemi dýchacích cest způsobenými chladnějším počasím?

Jak může být zřejmé z názvu ročního období podzim, slovo je složeno ze dvou ryze českých slov POD a ZIMA. Dohromady znamenají dobu před zimou, tedy PODZIM. Na naší severní polokouli jsou podzimní měsíce září, říjen a listopad, ale věděli jste, že na jižní polokouli to jsou měsíce březen, duben a květen? Náš meteorologický podzim začíná 1. září a končí 30. listopadu. Astronomický podzim začíná 23. září a končí 21. prosince.

Víte že?

HERBOFITJak si tedy můžeme na podzim PŘÍRODNĚ pomoci při problémech se zažíváním, stresem (duševní rovnováhou) a nachlazením?

V čem nám může příroda pomoci při podzimních depresích, nemocích dýchacích cest a u problémů se zažíváním? Podívejme se na přírodní řadu HERBOFIT, která by se stručně dala nazvat „Recepty zdraví z přírody“.

celý článek zde


« zpět