Cannaderm Regenerace ošetřující krém 75ml

Cannaderm Regenerace ošetřující krém 75ml

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Kosmetika
SUKL: 0000000
PDK: 8594054230039

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
22930
305,70 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:252
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle.

Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

Regenerace regenerační krém 75g
Regenerace krém s výrazným regeneračním účinkem pro ošetřování velmi citlivé a suché pokožky. Certifikovaná přírodní bio receptura krému výrazně zklidňuje, zvláčňuje a vyhlazuje pokožku a vytváří na ní účinný ochranný film chránící proti nadměrnému vysušování a ztrátě elasticity.

Hlavní látky: Bioaktivní konopný olej, hřebíček, čajovník, lecitin.

Použití: Aplikujte krém na obličej nebo jiné partie těla. Vhodný pro trvalé ošetřování velmi citlivé pokožky a suché pokožky. Snadno se vstřebává, nezanechává mastný film a výrazně zvláčňuje a zklidňuje pokožku.

Složení: Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Panthenol, Aqua (and) Glycerin (and) Lactic Acid (and) Inositol, Cetyl Alcohol, Glycerin, Eugenia Caryophyllus Oil, Lonicera Caprifolium Flower Extract (and) Lonicera Japonica Flower Extract, Bisabolol, Xanthan Gum, Illicium Verum Oil, Lecithin, Inositol, Tea Tree Oil, Lactic Acid, Argentum

Balení: 75g

Kosmetika

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Kosmetika
Cena obvyklá*:
252 s dph
Vaše cena:
22930 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 8594054230039
počet kusů