Arthrocann hřejivý gel 75ml
DÁREK
Arthrocann hřejivý gel 75ml

Arthrocann hřejivý gel 75ml

+ DÁREK: Arthrocann konopný gel 75ml
Výrobce: Annabis, s.r.o.
Typ: Kosmetika
SUKL: 0000000
PDK: 2793363

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
26350
351,30 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:478
Ušetříte:44.9%
kusů
Skladem
Popis:

Arthrocann hřejivý 75 ml je konopný gel s koloidním stříbrem určený k masáži kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. Výrazný prohřívací efekt přináší výtažek z pálivých papriček kapsaicin spolu se skořicí. Arthrocann hřejivý gel ocení osoby s chronickým pocitem prochladlých nohou.

Gel je obohacen o nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6. Prostřednictvím masáže kůže intenzivně přispívá k regeneraci, zmírnění svalové únavy po sportu i po fyzické námaze. Díky své konzistenci se gel dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný. Je vhodný i pro vegany.

Arthrocann gel obsahuje koloidní stříbro a vyváženou kompozici bylinných výtažků:

 • konopný olej a extrakt z konopných semen,
 • kafr a extrakt z jírovce,
 • extrakt z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata),
 • extrakt z kostivalu lékařského,
 • extrakt ze zázvorovníku lékařského,
 • olej ze skořicovníku,
 • eukalyptový olej,
 • Tea tree oil,
 • kapsaicin.

Dávkování: Na místo ošetření nanášejte 2 x denně v odstupu nejméně 3 hodin. 

Složení: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Cannabis Sativa Seed Extract, Camphor, Propylene Glycol, Boswellia Serrata Resin Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Aesculus Hippocastanum Fruit Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Carbomer, Triethanolamine, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, Styrax Tonkinensis Resin Extract, Thymus Vulgaris Oil, Colloidal Silver. 

Upozornění: Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou z použitých účinných látek. Nepoužívat v okolí očí, na poškozenou pokožku nebo na sliznice. Po aplikaci vždy důkladně omyjte ruce mýdlem a vodou! Gel není vhodný pro děti do 3 let.

Arthrocann konopný gel 75ml je gel s koloidním stříbrem určený k masáži kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. Je obohacen o nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6. Prostřednictvím masáže kůže intenzivně přispívá k regeneraci, zmírnění svalové únavy po sportu i fyzické námaze. Díky své konzistenci se gel dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný. Je vhodný i pro vegany.

Arthrocann gel obsahuje koloidní stříbro a vyváženou kompozici bylinných výtažků:

 • konopný olej a extrakt z konopných semen,
 • kafr a extrakt z jírovce,
 • extrakt z kostivalu lékařského,
 • Tea tree oil,
 • olej z tymiánu světlého.

Dávkování: Na místo ošetření nanášejte 3-4 x denně v odstupu nejméně 3 hodin. 

Složení: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Cannabis Sativa Seed Extract, Camphor, Cannabis Sativa Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Aesculus Hippocastanum Fruit Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Carbomer, Triethanolamine, Melaleuca Leucadendron Cajaputi Oil, Styrax Tonkinensis Resin Extract, Thymus Vulgaris Oil, Colloidal Silver. 

Upozornění: Nepoužívat v okolí očí, na poškozenou pokožku nebo na sliznice. Po aplikaci vždy důkladně omyjte ruce mýdlem a vodou! Gel není vhodný pro děti do 3 let.

Kosmetika. Arthrocann konopný gel 75 ml jako dárek za 0,01 Kč.

Výrobce: Annabis, s.r.o.
Typ: Kosmetika
Cena obvyklá*:
478 s dph
Vaše cena:
26350 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 2793363
počet kusů  


Produkt se dále nachází v těchto kategoriích: