Walmark Sinulan Express Forte 15ml spray

Walmark Sinulan Express Forte 15ml spray

Výrobce: Walmark
Typ: Zdravotnický prostředek
SUKL: 0000000
PDK: 3657351

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
167
1 113,30 Kč / 100 mililitrů
Cena obvyklá:184
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Sinulan Express Forte snižuje zduření nosní sliznice. Obsahuje hypertonický roztok k léčbě příznaků zánětů nosní sliznice různého původu. Přípravek Sinulan Express Forte tvoří film na nosní sliznici. Svým fyzikálním působením uvolňuje a odvádí všechny nežádoucí látky nacházející se v nosních dutinách, odstraňuje otok a uvolňuje tak průchodnost nosu. Odstranění biofilmu blokujícího dutiny tyto dutiny otevře, čímž se sníží tlak a bolest. Film, který vytvoří přípravek Sinulan Express Forte, také chrání nosní sliznici před vysušením, podrážděním a vnějšími vlivy. Složky produktu pomáhají zlepšit dýchání ve velmi krátké době. 

Výsledek:

  • Odstraňuje a odplavuje nečistoty přítomné v nosní dutině
  • Uvolňuje nosní dutinu
  • Zmírňuje tlak a bolest odstraněním biofilmu blokujícího dutiny
  • Chrání nosní sliznici před vysycháním a podrážděním
  • Chrání před negativními vnějšími vlivy 

Složení: Glycerol, voda, hydroxypropylcelulóza, esenciální oleje z rostlin Mentha piperita, Eucalyptus globulus, Thymus satureioides, Rosmarinus officinalis.Glycerol, voda, hydroxypropylcelulóza, esenciální oleje z rostlin Mentha piperita, Eucalyptus globulus, Thymus satureioides, Rosmarinus officinalis. 

Dávkování: Zasuňte trysku do nosní dírky a stříkněte přípravek stlačením spreje. Aplikujte 2–3 střiky do každé dírky 2–3 krát denně nebo častěji, je-li to nutné, až do úplného zotavení.

Zdravotnický prostředek

 

Výrobce: Walmark
Typ: Zdravotnický prostředek
Cena obvyklá*:
184 s dph
Vaše cena:
167 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3657351
počet kusů