Mucosolvan Long Effect 75mg 20 tobolek

Mucosolvan Long Effect 75mg 20 tobolek

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0223148
PDK: 3478238
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
135
Cena obvyklá:149
Ušetříte:9.4%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Mucosolvan Long Effect zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek Mucosolvan Long Effect se užívá při akutních a opakovaných zánětech průdušek, hrtanu a průdušnice. Akutní onemocnění jsou na počátku obvykle doprovázena suchým dráždivým kašlem, případně ještě pocitem pálení na hrudi u zánětu průdušek a chrapotem u zánětu hrtanu. Pak dochází k tvorbě vazkého hlenu a postupnému vykašlávání. Tobolky Mucosolvan Long Effect jsou určeny pro dospělé. 

Dávkování: Dospělí užívají 1 x denně (ráno nebo večer) 1 tobolku. Přípravek neužívejte bez porady s lékařem déle než 10 dnů 

Složení: Léčivou látkou je ambroxol-hydrochlorid 75 mg v 1 tobolce s prodlouženým uvolňováním. Pomocnými látkami jsou krospovidon, karnaubský vosk, stearylalkohol, magnesium-stearát, žlutý oxid železitý (E172), červený oxid železitý (E172), oxid titaničitý (E171), želatina, čištěná voda, bílý inkoust (obsahuje šelak, oxid titaničitý (E171), butanol, izopropylalkohol, propylenglykol).

Muconatural complete sirup je zdravotnický prostředek který obsahuje přírodní extrakty s prokázanou účinností. Vytváří ochranný film, který zklidňuje kašel a chrání před podrážděním. Napomáhá při léčbě suchého i vlhkého kašle.

Dávkování a způsob užití: Děti od 2 do 6 let mohou užívat 5 ml 2x denně. Děti starší 6 let mohou užívat 10 ml 2x denně. Dospělí mohou užívat 10 ml 3x denně.

Obsahuje ambroxoli hydrochloridum. Lék k vnitřnímu užití. Pečlivě si pročtete příbalový leták. 

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
149 s dph
Vaše cena:
135 s dph
SUKL: 0223148
PDK: 3478238
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný