Dobexil H Ung mast 20g

Dobexil H Ung mast 20g

Výrobce: Pharmaswiss
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0209939
PDK: 3264125
Další informace:
Příbalový leták

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
104
Cena obvyklá:114
Ušetříte:8.8%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Dobexil H Ung je určen na léčbu hemoroidů, které se mohou projevit zduřením, bolestí, pálením, svěděním nebo krvácením a dále se používá na bolestivé trhliny kůže a svědění v okolí konečníku. Obsahuje léčivé látky kalcium-dobesilát, která upravuje porušenou funkci stěn hemoroidálních žil, zvyšuje jejich odolnost, snižuje tvorbu otoků a lidokain, který místně znecitlivuje sliznici a kůži a tím snižuje svědění a bolest. Přípravek je vhodný pro dospělé a dospívající od 15 let. 

Použití: Mast se aplikuje pomocí aplikátoru do konečníku nebo nanáší do okolí konečníku 2x denně (ráno a večer). Před každým ošetřením, a zvláště po stolici, je nutné místo v okolí konečníku pečlivě omýt či lépe osprchovat studenou vodou. Přípravek používejte nejdéle 14 dnů. Tento přípravek nesmí používat děti a dospívající do 15 let. 

Složení: Léčivými látkami jsou calcii dobesilas monohydricus 40 mg a lidocaini hydrochloridum monohydricum 20 mg v 1 g masti. Pomocnými látkami jsou polysorbát 80, propylenglykol, makrogol 400, makrogol 3350, butylhydroxytoluen, askorbyl-palmitát, glycerol-stearát, kyselina citronová.

Lék k vnějšímu užití. Před použitím si pečlivě pročtěte příbalový leták.

 

Výrobce: Pharmaswiss
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
114 s dph
Vaše cena:
104 s dph
SUKL: 0209939
PDK: 3264125
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný