ML Sešit VI. procvičování zraku obtížnost 2

ML Sešit VI. procvičování zraku obtížnost 2

Výrobce: Česká alzheimerovská společnost, o.p.s.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
6990
Cena obvyklá:77
Ušetříte:9.2%
kusů
Skladem
Popis:

Deset úkolů, které slouží k procvičování zrakově prostorových dovedností a také jako inspirace pro další cvičení. (Obtížnost 2 - varianta pro lidi s nižším postižením.)

Alzheimerova choroba kromě paměti postihuje také další takzvané kognitivní funkce. Mezi tyto funkce patří pozornost, řeč, schopnost plánování a rozhodování (exekutivní funkce) anebo zrakově prostorové dovednosti.

Jedním ze způsobů, jak s Alzheimerovou chorobou bojovat, je procvičování těchto funkcí. Trénování paměti je poměrně známé, často na něj myslíme a inspiraci není tak složité najít. Nápady na procvičování dalších činností mozku nejsou tak běžné, proto Česká alzheimerovská společnost přináší sešity zaměřené na trénování jednotlivých kognitivních funkcí, které je možné použít pro lidi s Alzheimerovou chorobou či jinou kognitivní poruchou.

Pracovní sešity, do nichž se dají cvičení přímo vyplňovat, lze zároveň využít jako zdroj tipů pro další možnosti tréninku. Nejjednodušší je úkoly obměňovat, k další inspiraci slouží také přehled literatury a volně dostupných pramenů.

Sešity jsou připraveny ve dvou stupních obtížnosti, mohou je tedy používat lidé s různým stupněm postižení kognitivních funkcí (obtížnost 1 je určena pro lidi s vyšším postižením).

ML Sešity pro trénování paměti
(Obtížnost 1 - varianta pro lidi s vyšším postižením, Obtížnost 2 - varianta pro lidi s nižším postižením.)
 
Výrobce: Česká alzheimerovská společnost, o.p.s.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
77 s dph
Vaše cena:
6990 s dph
SUKL: 0000000
počet kusů