Walmark Vápník - Hořčík - Zinek Osteo 120+60 tablet

Walmark Vápník - Hořčík - Zinek Osteo 120+60 tablet

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3846376

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
27310
1,50 Kč / 1 tableta
Cena obvyklá:300
Ušetříte:9%
kusů
Skladem
Popis:

Walmark Vám přináší prémiové balení Vápník Hořčík Zinek OSTEO ve vánoční krabičce + 60 tablet navíc. Tento doplněk stravy obsahuje unikátní kombinaci multiminerálů a vitaminů pro silné kosti a zuby díky vápníku a hořčíku a pro podporu imunity díky zinku, mědi a vitaminům D3 a B6. Přípravek obsahuje vápník a hořčík v optimálním poměru a pro jejich lepší vstřebatelnost je obohacený o vitaminy D a B6. 

Hlavní vlastnosti:

  • vápník a hořčík jsou potřebné pro udržení normálního stavu zubů a kostí, přispívají k normální činnosti svalů a k normální funkci nervové soustavy
  • mangan a měď patří mezi antioxidanty a přispívají tak k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky
  • vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí, přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
  • vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Napomáhá normální činnosti nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti 

Kdy užívat Walmark Vápník Hořčík Zinek OSTEO?

Přípravek je vhodný pro seniory, osoby dlouhodobě upoutané na lůžko nebo v období rekonvalescence. Je doporučován ženám v období těhotenství, kojení nebo menopauzy. Je prospěšný v obdobích zvýšené tělesné aktivity. 

Dávkování: Užívejte 1-2 tablety denně. 

Složení: Vápník 400 mg, hořčík 155 mg, zinek 5 mg, vitamin D 2,5 µg, vitamin B6 0,7 mg, mangan 1 mg a měď 0,5 mg v jedné tabletě.

Uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, talek, hydroxypropylmethylcelulóza, karboxymethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, glukonát zinečnatý, glukonát hořečnatý, citrát zinečnatý, glukonát-laktát vápenatý, glukonát manganatý, oxid titaničitý, glukonát měďnatý, bavlníkový olej, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid. 

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Doplněk stravy

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
300 s dph
Vaše cena:
27310 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3846376
počet kusů