Walmark GinkoPrim MAX 60 tablet

Walmark GinkoPrim MAX 60 tablet

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3745313

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
28890
4,80 Kč / 1 tableta
Cena obvyklá:318
Ušetříte:9.2%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

GinkoPrim MAX je doplněk stravy obsahující vysoce kvalitní standardizovaný výtažek z Ginkgo biloby (jinanu dvoulaločného), obohacený o DMAE a magnesium. 
Ginkgo biloba podporuje aktivitu mozku a přispívá k mentální výkonnosti, pomáhá udržovat paměť, koncentraci a duševní pohodu s přibývajícím věkem. Dále podporuje žilní oběh a periferní mikrocirkulaci krve (zejména mozek, oči a uši).

DMAE (Dimethylaminoethanol) je organická sloučenina, která se podobá cholinu a vyskytuje se přirozeně v rybách, jako jsou sardinky a ančovičky.

Magnesium (hořčík) má blahodárný vliv na nervové, svalové a mentální funkce.

Dávkování a způsob užití: Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe po jídle, zapít tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den. 

Složení: Denní dávka (= 1 tableta) obsahuje Ginkgo biloba extrakt (standardizováno na 24 % flavonoidních glykosidů, 6 % terpenolaktonů) 60,0 mg, DMAE 20,0 mg, Hořčík 150,0 mg (40 % DRHP*). * DRHP = denní referenční hodnoty příjmu.
Složení: látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý, talek), oxid hořečnatý, jinan dvoulaločný extrakt, dimethylaminoethanol bitartrát, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), triglyceridy, světlicový koncentrát, barviva (oxid titaničitý, riboflavin, indigotin, brilantní modř). 

Upozornění: Nevhodné pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Obsahuje ginkgo biloba, které může snižovat srážlivost krve. Pokud vám byly předepsány léky na srážlivost krve, konzultujte užívání výrobku se svým lékařem.

Doplněk stravy. Walmark GinkoPrim Max 30 tablet za 0,01 Kč.

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
318 s dph
Vaše cena:
28890 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3745313

Produkt je dočasně nedostupný