magNO-stress 250 mg 60 tablet MODRÝ KÓD

magNO-stress 250 mg 60 tablet MODRÝ KÓD

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 4537743

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
16090
2,70 Kč / 1 tableta
Cena obvyklá:177
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Přípravek s vysokým obsahem hořčíku a unikátním komplexem účinných látek. 

  • pro normální psychickou a nervovou činnost
  • pro snížení únavy a vyčerpání
  • pro správnou funkci svalů

Hořčík (Magnesium), silná dávka 250 mg - přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu, přirozené funkci svalů a udržení normálního stavu kostí, napomáhá ke snížení únavy a k normální psychické a nervové činnosti.
Vitamin C - podílí se na normální tvorbě kolagenu, přispívá k přirozené funkci imunitního systému (i při intenzivním fyzickém výkonu) a k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Vitaminy B6 a B12 - podporují normální fungování nervového systému a tvorbu červených krvinek, napomáhají k přirozené funkci imunitního systému a ke snížení únavy a vyčerpání.
Kyselina listová (Acidum folicum) - označovaná také jako vitamin B9, pomáhá při procesu dělení a diferenciace buněk, ke správné krvetvorbě a k růstu zárodečných tkání během těhotenství.
Spojení látek v unikátním komplexu (vitamin C + vitaminy B + kyselina listová) podporuje synergické působení látek a zajišťuje tak vyšší účinnost přípravku.

Dávkování: Dospělí a děti od 12 let: 1 tabletu denně, po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě alergie na některou z obsažených složek. Nadměrná konzumace může způsobovat projímavé účinky. Přípravek ukládejte mimo dosah dětí.

Doplněk stravy

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
177 s dph
Vaše cena:
16090 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 4537743
počet kusů