Walmark Biopron Forte 30+10 tobolek ZDARMA

Walmark Biopron Forte 30+10 tobolek ZDARMA

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
SUKL: 0000000
PDK: 3607075

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
19480
4,90 Kč / 1 tobolka
Cena obvyklá:214
Ušetříte:9%

Produkt je dočasně nedostupný

Popis:

Biopron Forte je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje jedinečnou kombinaci probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek Saccharomyces boulardii doplněnou o prebiotické fruktooligosacharidy. Přípravek mohou užívat dospělí a děti již od 6 měsíců.

Obsah probiotických kultur chráněn před vzdušnou vlhkostí a dalšími vnějšími vlivy, což zajišťuje jejich životnost a aktivaci až v zažívacím traktu na místě určení. Speciální technologie zpracování zajišťuje odolnost obsažených bakterií vůči žaludečním i žlučovým kyselinám, které se tak dostanou neporušené až do tlustého střeva.

Biopron Forte je vhodný:

  • K doplnění střevní mikroflóry při / po prodělaném průjmu.
  • Při změně stravovacích návyků a konzumaci rizikových potravin, např. při cestování. 

Dávkování: Děti od 6 měsíců do 3 let užívají vysypaný obsah 1 tobolky denně společně s jídlem nebo nápojem. Dospělí a děti od 3 let užívají 1 tobolku 1–2x denně při jídle. Přípravek je vhodné užívat 1 týden před plánovanou cestou do exotických krajin a dále pak po celou dobu cestování. 

Složení: Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus 10 x 10CFU (počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units) v 2 tobolkách. Fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), kypřící látka (hydrogenfosforečnan draselný), tobolka: želatina, barvivo (oxid titaničitý). 

Upozornění: Nevhodný pro děti do 6 měsíců. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotách od 5°C do 25°C. Nevystavovat přímému slunci!

Doplněk stravy

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
Cena obvyklá*:
214 s dph
Vaše cena:
19480 s dph
SUKL: 0000000
PDK: 3607075

Produkt je dočasně nedostupný