ML Pánský motýlek - Sao Vicente - Doplněk pro život

ML Pánský motýlek - Sao Vicente - Doplněk pro život

Výrobce: Sociální projekt DOPLNĚK PRO ŽIVOT, z.ú.
Typ: Ostatní
SUKL: 0000000

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
549
Cena obvyklá:604
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Zakoupením produktu Doplněk pro život podpoříte sociální projekt, který dává možnost přivýdělku matkám handicapovaných dětí. Můžete pomáhat a u toho vypadat dobře. Tím, že budete tento projekt šířit dál, pomůžete lidem, kteří jsou ve svém životě znevýhodněni.

„Když měla dcera rok, sdělili Marcele, že její malá Markétka trpí dětskou mozkovou obrnou. Ke všem starostem onemocněl i její manžel a přes veškerou péči zemřel. Marcela zůstala na všechno sama, a přesto se nevzdává…“

Dejte svému já punc pravého gentlemana. S naším jedinečným pánským motýlkem se budete cítit jako skutečný elegán. Je perfektním doplňkem na ples, svatbu nebo do divadla avšak obdivné pohledy zaručí také v práci, škole i na nedělní procházce. Manipulace s ním je jednoduchá. Stačí jen nastavit posunovač na správnou velikost a zapnout kovové zapínání. Motýlek vám jen tak neuletí, je ručně ušit z pečlivě vybírané látky. Díky krabičce, kterou balení obsahuje, je současně i skvělým dárkem pro muže všeho věku. Mimo Doplňku pro život v ní najdete i příběh jeho autorky, kterou jste zakoupením podpořili.

 

Výrobce: Sociální projekt DOPLNĚK PRO ŽIVOT, z.ú.
Typ: Ostatní
Cena obvyklá*:
604 s dph
Vaše cena:
549 s dph
SUKL: 0000000
počet kusů