Megafyt Čaj z listu senny 20x1g

Megafyt Čaj z listu senny 20x1g

Výrobce: Megafyt
Typ: Čaje, potraviny
SUKL: 0115325
PDK: 4828183

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
5820
Cena obvyklá:64
Ušetříte:9.1%
kusů
Skladem
Popis:

Čaj z listů senny je rostlinný léčivý přípravek určený pro krátkodobou léčbu funkční zácpy.

Přípravek je určen pouze ke krátkodobému užívání, po dobu nejdéle jednoho až dvou týdnů. V případě, že se zdravotní stav v průběhu podávání přípravku nelepší, je třeba vyhledat lékaře. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle dva týdny.

Balení: 20 nálevových sáčků. 

Dávkování a způsob užití: 1 nálevový sáček se přelije 1/4 litrem vroucí vody, nechá se 15 min vyluhovat. Čaj se pije teplý 1 krát denně, nejlépe na noc. Nálev se připravuje vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Účinek nastává za 8 až 12 hodin. Většinou postačí podávat čaj dvakrát až třikrát týdně. 

Složení: Produkt obsahuje Sennae folium 1,0g v 1 nálevovém sáčku. 

Kontraindikace: Pozorně čtěte příbalovou informaci. Čaj nesmí užívat děti do 12 let. Užívání u těhotných žen a kojících matek se nedoporučuje. Čaj neužívejte při známé přecitlivělosti na léčivou látku, neprůchodnosti, zúžení a/nebo ochablosti střev, u zánětu slepého střeva, zánětlivých onemocnění střev (např. Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, zánět tlustého střeva doprovázený tvorbou vředů), při bolesti břicha neznámého původu, při ztrátě tekutin a úbytku elektrolytů.

Léčivý přípravek

Výrobce: Megafyt
Typ: Čaje, potraviny
Cena obvyklá*:
64 s dph
Vaše cena:
5820 s dph
SUKL: 0115325
PDK: 4828183
počet kusů