LEROS Fytokliman Planta 20x1.5g

LEROS Fytokliman Planta 20x1.5g

Výrobce: Leros
Typ: Volně prodejné léky
SUKL: 0089824
PDK: 8594740494905

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Vaše cena s DPH:
6010
Cena obvyklá:66
Ušetříte:8.9%
kusů
Skladem
Popis:

Zmírnění lehčích obtíží klimakteria. Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný při lehčích neurovegetativních obtížích v klimakteriu (nervozita, podrážděnost, rozlady, návaly horka, pocení, poruchy usínání).
Přípravek je určen pro dospělé. 

Balení: 20 nálevových sáčků po 1,5 g

Složení: Třezalková nať, kontryhelová nať, hlohový list s květem, březový list, dobromyslová nať, meduňková nať, chmelové šištice. 

Příprava a dávkování: Pokud lékař neurčí jinak: Nálevový sáček se přelije 1/4 l vařící vody a nechá se 10 minut vyluhovat. Čaj se pije vlažný, jeden šálek na noc. Připravuje se vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Pokud se do 4 týdnů od zahájení léčby příznaky nezlepší nebo se zhoršují, poraďte se s lékařem. Přípravek užívejte nejdéle 6 týdnů. 

Kontraindikace: Neužívejte při přecitlivělosti na léčivé látky přípravku. Vzhledem k obsahu třezalky neužívejte při přecitlivělosti na sluneční záření, zejména u osob se světlou pletí. Dále neužívejte při těžkých poruchách nervové soustavy, u pacientů po transplantaci orgánů nebo u HIV pozitivních pacientů léčených inhibitory proteázy. 

Upozornění: Přípravek může nepříznivě ovlivnit schopnost řídit a obsluhovat stroje. V případě ovlivnění pozornosti nesmíte řídit motorová vozidla ani obsluhovat stroje. 
Při užívání přípravků obsahujících třezalku se vyvarujte intenzivního slunečního záření či jiného zdroje UV záření. 
Přípravek obsahuje třezalku, která může negativně ovlivňovat účinek hormonální antikoncepce. 
Vzhledem k nedostatku údajů se nedoporučuje užívání přípravku v těhotenství a v období kojení.
Doporučujeme uživateli, aby se poradil s lékařem, pokud příznaky onemocnění při používání tradičního rostlinného přípravku přetrvávají déle nebo pokud se objeví nežádoucí účinky neuvedené v příbalové informaci. 
Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu za „Použitelné do“. Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny.

Léčivý čaj, perorální podání.

Výrobce: Leros
Typ: Volně prodejné léky
Cena obvyklá*:
66 s dph
Vaše cena:
6010 s dph
SUKL: 0089824
PDK: 8594740494905
počet kusů